spam

93 komentarze:

 1. http://and-little-things-1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. http://behind-of-the-scene.blogspot.com/
  Zapraszam serdecznie ; >

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam na swoje opowiadanie:

  i-can-be-your-shelter.blogspot.com


  OdpowiedzUsuń
 4. Długo zastanawiałam się gdzie umieścić ten komentarz, ale w końcu zdecydowałam się tutaj. Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w konkursie na najlepszy imagin na blogu: http://you-love-me-and-i-love-you.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. [spam]
  na blogu http://sick-mad-sad.blogspot.com/ pojawił się nowy rozdział z perspektywy Elle. Zachęcam do przeczytania oraz skomentowania, gdzie możecie wyrazić swoją opinię na temat rozdziału.
  Jeśli chcesz zadać nam pytanie dotyczące naszego życia prywatnego to zapraszam na http://ask.fm/justwilliams gdzie odpowiadamy na zadane pytania :)
  pozdrawiam Elle♥

  OdpowiedzUsuń
 6. (Spam) Isabella ma 18lat.Wraz z rodzicami i bratem przeprowadza się do Londynu.Jej rodzice mają wytwórnie płytową i właśnie pod pisali kontrakt z zespołem One Direction.Czy nowo poznane osoby staną się dla Is przyjaciółmi,a może połączy ją z jednym z nich coś więcej niż tylko przyjaźń?Czy Anna zapomni o swojej przyjaciółce?
  zapraszam na blog. http://friendship-and-love-nika.blogspot.com/

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Eleanor, Josh, Perrie, Selena, Niall, Amelia, Cher, Zayn, Liam, Danielle, George, Harry, Taylor, Louis i Emma zamieszkują na tej samej ulicy i chodzą do tej samej szkoły.
  Pod koniec roku szkolnego Amelia dowiaduje się, że przeprowadza się do Włoch. Danielle i Perrie są tym faktem załamane, w przeciwieństwie do pozostałych. Dzień przed wyjazdem Amelii, Zayn organizuje imprezę z powodu wyjazdu nielubianej Amelii. Pojawiają się na nich wszyscy oprócz Amelii, Danielle, Perrie oraz Nialla.
  Po pożegnaniu się z Amelią, Danielle i Perrie na zaproszenie Liama zjawiają się na imprezie. Pod koniec na imprezie pojawia się sama Amelia pod wpływem alkoholu. Wyznaje każdemu co o nim myśli, Liam i Zayn próbują ją wyprosić i wtedy pod wpływem impulsu Amelia skacze do basenu. Pomimo szybkiej interwencji Georga nie udaje jej się uratować. Towarzystwo wpada w panikę. Decydują się, że zabiorą ciało Amelii do lasu i tam je zakopią. Nad prowizorycznym grobem Amelii przysięgają sobie, że zostanie to ich wieczną tajemnicą. Amelia zostaje uznana za zaginioną.
  Rok później. Koszmar powraca, każdy uczestnik feralnej imprezy otrzymuje esemesa o tej samej treści: "Suka wróciła! Gra na śmierć i życie się rozpoczęła -A''. Z kolejnym dniem tajemnice osób zamieszanych w śmierć Amelii wychodzą na światło dzienne. Giną dwie pierwsze osoby, a za nimi kolejne...

  http://londyn-i-jego-historie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Jessica, Sophie i Emma to trzy różniące się od siebie przyjaciółki. Każda z nich boryka się ze swoimi problemami, które nie różnią się od problemów przeciętnych nastolatków, aż do pewnego spotkania. Czy chłopcy z One Direction zmienią ich życie? Czy pozwolą by ich troski znikły? Czy pomogą im w trudnych chwilach? Czy zostaną z nimi na zawsze? Czy dziewczyny właśnie tego chcą? Czy los się do nich uśmiechnie? Na te oraz inne pytania odpowiedź znajdziesz na http://doyouknowiloveyou1d.blogspot.com/
  przepraszam za spam :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Tragiczny wypadek. Operacja. Śpiączka. Rozpacz. Bezradność. Nieobecność duchowa. Krwiak. Wstrząs mózgu...
  Wywołane przez nagły powrót przyszłości.
  Jak Jennifer zniesie obecność byłego ukochanego i czy pomogą jej w tym przyjaciele?
  Zajrzyj na bloga: "Najlepszą wagą do ważenia przyjaźni jest nieszczęście", a przekonasz się ile warci są bliscy głównej bohaterki.
  Dowiedz się, kto zawołał imię Liam'a.

  To i inne znajdziesz na blogu rozne-historie.blogspot.com

  Daria. *_* xoxo

  OdpowiedzUsuń
 10. www.sameemistakess.blogspot.com - ZAPRASZAM :d

  OdpowiedzUsuń
 11. Serdecznie zapraszam na mojego bloga o 1d na:
  milosc-niejedno-ma-imie.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Cześć. ;> Chciałabym serdecznie zaprosić na już dwunasty rozdział, po krótkiej przerwie, który pojawił się na blogu -> http://no-lies-just-loove.blogspot.com Mam nadzieję, że się spodoba, skomentujesz, a jak jeszcze nie obserwujesz to zaobserwujesz blog. ♥

  OdpowiedzUsuń
 13. Znasz może serię "Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy"? Nawet jeśli nie, zapraszam Cię do siebie! Bohaterowie zaczerpnięci z książki, ale zupełnie nowa historia... Opowieść o miłości, poświęceniu, zdradzie... A przede wszystkim mnóstwo przygód herosów i świetna zabawa :D
  http://percyiannabeth.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Zapraszam do przeczytania, skomentowania oraz zaobserwowania jeśli Ci się spodoba mojego nowego bloga. Jest to mój pierwszy tego typu blog dlatego pragnę widzieć szczere opinie, a nie zmyślone i napisane od tak :)
  Pozdrawiam gorąco i jeszcze raz zapraszam na:
  http://sarcasm-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. [spam]
  Pracownicy Rivendale Hostpial postanowili zorganizować wycieczkę na plaże. Co się tam wydarzy? Czego dowie się Fleur? Czy sprawy miłosne niektórych pacjentów się wyjaśnią? Wszystkiego dowiesz się czytając nowy rozdział na http://sick-mad-sad.blogspot.com . zachęcam do wyrażenia szczerej opinii na temat rozdziału, pod którym można zadawać pytania bohaterom.
  Pozdrawiam Elle♥

  OdpowiedzUsuń
 16. zapraszam na prolog:
  http://let-me-see-beneath-your-beautiful.blogspot.com xx

  OdpowiedzUsuń
 17. Cześć! Na wstępie chciałabym przeprosić za spam. "Londyn. Jedno z największych miast w Europie które przez cały czas tętni życiem[...]" oto fragment prologu nowego opowiadania. Jeżeli chcesz przeczytać więcej zapraszam na http://mee-you-us.blogspot.com/. Zachęcam do komentowania i wyrażania szczerej opinii oraz jeżeli się spodoba do obserwowania. Jeszcze raz przepraszam za spam :) Pozdrawiam ♥

  OdpowiedzUsuń
 18. Cześć! Na pewno wiesz czemu tutaj zostawiłam taką, a nie inną wiadomość. A więc chciałabym Cię serdecznie zaprosić na mojego nowego bloga, który liczy już trzy rozdziały. Jeśli wejdziesz, a Ci się spodoba, zachęcam do komentowania, dodania się do obserwatorów i zostania na dłużej. Sama wiesz, że czytelnicy to najważniejszy filar podtrzymujący opowiadanie. Pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam :)

  make-dreams-come-true-la.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 19. Z góry przepraszam za spam.

  Za każdym razem zastanawiam się, czy dobrze zrobiłam ? Czy postąpiłam słusznie odchodząc ? Zostawiając Go samego ? Miłość – uczucie, silniejsze niż śmierć, a jednak, ruszyłam przed siebie, nie zważając na Jego uczucia i potrzeby.
  Szłam długim, beżowym korytarzem, zbliżając się do odpowiedniego pokoju, w którym aktualnie przebywał On. Stanęłam przed drzwiami i podniosłam rękę by zapukać, zawahałam się i cofnęłam dłoń. Opuściłam głowę i zakryłam twarz włosami, aż poczułam słoną łzę na policzku. Blado się uśmiechnęłam, gdy usłyszałam Jego śmiech. Zrozumiałam, że nie mogę wrócić. Nie teraz, kiedy ma dziewczynę i jest wreszcie szczęśliwy. Wolno obróciłam się na pięcie i ponownie zrezygnowałam z ujrzenia Jego zabójczego uśmiechu i błyszczących, niebieskich oczu. Otarłam kolejne łzy, spływające po mojej twarzy i schowałam palce we włosach.

  ZAPRASZAM NA MOJEGO NOWEGO BLOGA:
  negatywy-uczuc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 20. Na moim blogu : http://london-poland-love.blogspot.com/ pojawił się kolejny, szósty rozdział. Tym razem z perspektywy Natalii. Zapraszam do przeczytania i wyrażenia swojej opinii.
  Pozdrawiam, Aleksandra <3

  OdpowiedzUsuń
 21. Hej , wiesz.Mam takie pytanie.Jak zrobiłaś to że twój blog jest dość popularny :) Chcę założyć bloga ,ale chcę aby był popularny ,więc jak to zrobić ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nasz blog nie jest popularny, są bardziej znane, ale po prostu musisz trochę pospamować. Poroznosić linki do swojego bloga na innych blogach i tyle ;)

   Usuń
 22. Hej hej:P zapraszam do mnie na drugi rozdział^^
  maianrock.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 23. {SPAM}

  Małe miasteczko Uniontown w stanie Pensylwania jest domem osiemnastoletniej Avalon, która stara się pozbierać po śmierci matki. Odbudowuje relacje z bratem, który w wypadku samochodowym doznał poważnego złamania kręgosłupa i naprawia związek ze swoim chłopakiem - Liamem.
  Kiedy do miasta wprowadza się tajemnicza piątka osób, na pozór spokojne miasto staje się tykającą bombą. Życie wszystkich mieszkańców jest zagrożone. Avalon Price jeszcze nie wie, że jest kluczem do rozwiązania wszystkich zagadek, że tylko ona może zapobiec coraz częstszym, niewyjaśnionym morderstwom w jej rodzinnym mieście.
  Stawka wzrasta, kiedy życie jej bliskich jest zagrożone. Tylko jak Avalon ma sobie poradzić, kiedy uczucia mącą w jej głowie? Jak ma być z kochającym, troskliwym Liamem, skoro nie potrafi przestać myśleć o przystojnym, tajemniczym, niebezpiecznym Tylerze? Jak ma ochronić miasto, skoro nie potrafi zapewnić bezpieczeństwa nawet sobie?
  Zachęcam do czytania:

  http://the-unique-skills-ameliaxx.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 24. Hej na www.be-with-me-baby.blogspot.com pojawił się 1 rozdział. Serdecznie zapraszam i licze na opinię. Eve;*

  OdpowiedzUsuń
 25. ( Spam )
  Miłość,sex,zdrada,wulgaryzm,narkotyki,uczucie,przyjaciele-nieprzyjaciele,znajomi,imprezy,szkoła,wrogowie.Wszystko to można zobaczyć na blogu " http://tojestkoniecc.blogspot.com/".Jak poradzi sobie Jenny ze swoimi problemami ? Kto jej pomoże,kto okaże się wrogiem ,a kto przyjacielem ? Czy miłość będzie silniejsza od nienawiści ? Zapraszam przeczytania i napisania szczerej opinii na temat rozdziału.Pozdrawiam~Gabi

  OdpowiedzUsuń
 26. Zapraszam do czytania historii Harego i Charlie
  http://my-red-sky.blogspot.com/
  Liczę na szczerą opinię z twojej strony :)

  OdpowiedzUsuń
 27. [spam]
  Zapraszam serdecznie na mojego bloga.
  Opowiada on o dwóch dziewczynach niemających
  łatwo w życiu, dlatego też sięgają po narkotyki,
  a ich problemy stają się jeszcze większe.
  Mile widziany komentarz ^ ^
  http://kazdy-moment-jest-odpowiedni.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 28. na naszym blogu http://hope-love-truth.blogspot.com pojawił się czwarty rozdział. Dopiero zaczęłyśmy pisać, może cię zainteresuję <3 prosimy o szczere komentarze. xx, - Aileen, Jullie, Sam ♥

  OdpowiedzUsuń
 29. " Grzeczna dziewczynka, mam pierwszą prośbę..prośbę, czy może rozkaz? Trzymaj się daleko od szkolnej elity, a od Louisa tym bardziej. Mam dla Ciebie też ciekawą informację. Twój nowy przyjaciel - Chris jest gejem, pozdrawiam! "

  http://everything-little-things.blogspot.com/
  Pojawił się rozdział trzeci, zapraszam do komentowania i przepraszam za spam. Cece ♥

  OdpowiedzUsuń
 30. [SPAM]
  Dwie nastolatki żyjące w skrajnej rozpuście. Mieszkanki Las Vegas korzystające w pełni z uroków tego miasta. Alkohol, seks i wieczna zabawa.
  http://blaise-georgia.blogspot.com/
  Zapraszamy! :))

  OdpowiedzUsuń
 31. Serdecznie zapraszam na nowo powstałą recenzalnie, na której, jak sama nazwa wskazuje, recenzujemy blogi :)Jeżeli chcesz poznać opinie kogoś innego o swoim blogu, zapraszam na:
  http://zrecenzuj-opowiadanie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 32. Hej zapraszam do mnie na bloga.http://julus-world.blogspot.com/Pojawił się już drugi rozdział mojego opowiadania "Bez pamięci". Oprócz tego jest jeszcze prolog i pierwszy rozdział. |Liczę na choć krótki komentarz. Pozdrawiam Kilulu

  OdpowiedzUsuń
 33. Inna niż wszystkie,pełna tajemnic,niewyjaśnionych sytuacji historia.Całkeim zwyczajna,jednak intrygująca...sprawdź sam na: http://moj-czas-waznosci.blogspot.com/
  Dośka i Eve ;*

  OdpowiedzUsuń
 34. 3 różne przyjaciółki, 3 różne moce, 3 różne marzenia i 3 różne miłości? Czy im się uda? http://1lovedirection.blogspot.com/ Dowiedz się sama ;)

  OdpowiedzUsuń
 35. Nikki Alves pracowała przez jedenaście lat jako tajniak. W końcu postanowiła zmienić swoje życie, ponieważ czuła się wypalona zawodowo. Potem zgodziła się przyjąć posadę szefa zespołu NCIS, lecz dokończyła do końca pierwszą sprawę, po czym złożyła rezygnacje.
  Zdecydowała się na wyjazd do Włoch. Czy ten wyjazd zmieni jej życie? Co się stanie? Czy los ma jakiś plan? Czy zmieni siebie oraz swoje życie na lepsze? A może na gorsze?
  Jeśli chcesz znać odpowiedzi na te pytania to zapraszam na swojego bloga.
  http://patrzenie-w-tym-samym-kierunku.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 36. Na http://be-with-me-baby.blogspot.com/ pojawił się 2 rozdział. Serdecznie zapraszam i liczę na szczerą opinię Eve;*

  OdpowiedzUsuń
 37. Dwie dziewczyny, dwa odmienne charaktery, przypadek czy przeznaczenie? Kolejna przeprowadzka, tym razem do Londynu jest wielką zmianą w życiu 18-letniej Lesley. Przez mały wypadek, na swojej drodze spotyka dziewczynę imieniem Merit, która przewróci jej życie do góry nogami. No właśnie. Merit, czyli osoba, która przez swoje zachowania pakuje się w coraz większe tarapaty, aż w końcu zostaje wezwana do stanięcia przed sądem. W całą sprawę dziewczyna wciąga nowo poznaną jej koleżankę - Lesley. Ona zaś na swojej drodze napotyka starego przyjaciela, z którym strasznie dużo ją łączy. Dziewczyny poznają coraz więcej ludzi, życie wydaje się być jedną wielką grą, w której albo wygrasz, albo stracisz. Tysiące plączących się razem uczuć. Miłość? Zazdrość? Przyjaźń? Czy mimo wszystko przetrwają? Coraz więcej tajemnic, łez i strachu. Kiedy na pozór jest dobrze, wszystko ponownie zaczyna się kręcić w okół niewyjaśnionej sprawy w sądzie. Rozstania, zmienne uczucia, udawana miłość i nienawiść są sprawką strachu w jakim grupka tych młodych ludzi żyje. Czy wszystko się ułoży? A może przez szarpiące nimi uczucia ich drogi się rozejdą? Zapraszamy na prolog na http://whodoyouthinkiamonedirectionstory.blogspot.com/ Przepraszamy za spam. :)

  OdpowiedzUsuń
 38. Cześć ! :D Bardzo podoba mi się jak piszesz i tak strasznie mocno okropnie chciałabym żebyś ty też wyraziła się jak ja piszę <33 Więc zależy mi żebyś weszła na prolog mojego nowego opowiadania i napisała w komentarzu co o nim myślisz <3 Byłabym okropnie wdzięczna xx

  http://truly--madly--deeply.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 39. hej, na http://breath-feeling.blogspot.com/ pojawili się właśnie bohaterowie. jest to nowo otwarty blog dlatego serdecznie zapraszam. pozdrawiam i życzę miłej nocy ♥ - Tibia

  OdpowiedzUsuń
 40. Claudia Goodwin to osiemnastoletnia szatynka, która chodzi do maturalnej klasy. Pewnego dnia nawiedza ją senny koszmar, z którego nie potrafi się otrząsnąć. Po jakimś czasie dostaje tajemniczy list, dzięki któremu zaczyna podejrzewać, że to mogło wydarzyć się naprawdę. Dlaczego ? Jak mogła to zrobić?
  Jak postąpi? Którą drogę wybierze? Co się stanie? Jeśli chcesz się przekonać co się stanie z główną bohaterką to zapraszam na swojego nowego bloga,
  http://gasnie-swiatlo-zaczyna-sie-film.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 41. Hej u mnie nowe rozdziały.
  + http://behind-of-the-scene.blogspot.com/
  + http://just-trust-isiia999.blogspot.com/
  Pozdrawiam xdd.

  OdpowiedzUsuń
 42. Hej ;)
  Więc mam przyjemność poinformowania cię iż na moim blogu http://just-us-and-this-sick-world.blogspot.com/2013/03/rozdzia-dziesiaty.html pojawiał się nowy dziesiąty rozdział. Mam nadzieje, że spodoba ci się on i ocenisz go w postaci szczerego komentarza ;)
  Pozdrawiam nieznajoma ;*

  OdpowiedzUsuń
 43. [SPAM]
  Opowiadanie amatorskie, spod piórka młodej pisarki, opowiada o miłości i poświęceniu równocześnie przenosząc czytelnika w świat niezwykły, niecodzienny, magiczny.
  Czy jesteś odkryć tajemnice jaką skryła przed ludzkością burza? Czy jesteś gotowy ruszyć w podróż wraz z magią by odkryć ludzkie słabości? Czy jesteś w stanie odnaleźć w SOBIE choć krztę magi? Magi, która niezaprzeczalne zmieniła życie bohaterom tego opowiadania.
  I najważniejsze:
  Czy jesteś gotowy popełnić błędy, nałykać się magi i pokochać?
  Jesteś gotowy?
  ZAPRASZAM.

  http://love-magic-mistakes.blogspot.com/

  PS.: W opowiadaniu nie zabraknie One Direction.

  OdpowiedzUsuń
 44. Zapraszam Cię na 8 rozdział mojego opowiadania. :)
  http://the-unique-skills-ameliaxx.blogspot.com/
  Pozdrawiam, Ameliaxx

  OdpowiedzUsuń
 45. [SPAM]
  Pewnego dnia Louis wychodzi do sklepu, żeby kupić coś na śniadanie. Niestety tego felernego dnia zostaje porwany. Jego chłopak- Zayn łapie się wszystkich możliwych sposobów, aby go znaleźć. Lecz czy mu się uda i będzie żył długo i szczęśliwie ze swoim ukochanym?
  Serdecznie zapraszam http://lookingformylouis.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 46. Na http://be-with-me-baby.blogspot.com/ pojawił się 3 rozdział. Serdecznie zapraszam i liczę na szczerą opinię Eve;*

  OdpowiedzUsuń
 47. Prosiłaś żebym cię poinformowała o drugim rozdziale, więc tak robię. Zapraszam do siebie i liczę na szczerą opinię;p :* http://i-am-a-victim-of-your-smile.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 48. Zapraszam na mojego nowego bloga, są już bohaterowie, prolog oraz pierwszy rozdział c:
  http://iloovecreation.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 49. Rok 1943. Polska
  "...Jego ręka spoczęła na mojej tali, chroniąc mnie jednocześnie przed upadkiem. Wyciągnął drugą rękę w kierunku swojego pistoletu. Odbezpieczył go i wycelował.
  Zdążyłam jeszcze powiedzieć "Zdrajca", zanim wyczerpana osunęłam się bez czucia na jego pierś"

  http://przez-burze-wojny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 50. Nominowałam Cię do The Versatile Blogger, więcej informacji u mnie :) http://mystory-with-onedirection.blogspot.com/ xx

  OdpowiedzUsuń
 51. [ SPAM ]
  Historia o 17 letniej prostytutce, która jest kuzynką Niall'a Horan'a. Niall'owi wszyscy mówili, że ona nie żyje. W Wieku 13 lat zmarł ojciec głównej bohaterki i matka wyrzuciła ją z domu. By zarobić na życie, postanowiła pracować w burdelu. Uświadomiła sobie dopiero co zrobiła. Chcę z tym skończyć Czy jej się uda ? Co Niall powie, gdy zorientuje się, że Cassie jednak żyje i pracuje jako prostytutka. ? Zapraszam, by się dowiedzieć.
  http://1dismyloveee.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 52. Witam! ;D
  http://walcze-bo-warto.blogspot.com/ zapraszam na nowe opowiadanie :) Mam nadzieję, ze się spodoba ;p
  Pozdrawiam poziomkowa ;)

  OdpowiedzUsuń
 53. Pewnie nie wejdziesz... nikt nie wchodzi. Ale ja i tak mam oraz będę mieć tą nadziej że klikniesz w tego linka, zostawisz komentarz, wyrazisz się, ocenisz... po prostu będziesz <3

  http://truly--madly--deeply.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń 54. [spam]


  Historia przedstawia życie dwudziestolatki, która niegdyś wolna i niezależna nagle musiała zmienić swój styl życia. W jej słowniku zaczyna zanikać słowa jak: nadzieja. Czy blondynka da radę odbudować swą wiarę? No i kto ją tak surowo potraktował? Jaka naprawdę jest dziewczyna? I co w rzeczywistości skrywa pod delikatną i niewinną postawą?

  Zapraszam do odwiedzania mojego nowego opowiadania : http://righttroughthenight.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 55. Zapraszam serdecznie na: http://opowiadanielittlethings.blogspot.com/
  Pozdrawiam ^^

  OdpowiedzUsuń
 56. „71 Głodowe Igrzyska Amy Moore” jest to opowiadanie na podstawie bestselleru Igrzyska Śmierci autorstwa Suzanne Collins.
  Akcja powieści zaczyna się w Czwartym Dystrykcie w trzecie dożynki Amy Moore, głównej bohaterki.Dziewczyna jest prawie pewna, że nie wybiorą ją po raz drugi. Mija dokładany rok od obietnicy Amy. Dziewczyna ciężko ćwiczyła na treningach, chcąc wywiązać się z przysięgi i wygrać Głodowe Igrzyska. Wszystko szło zgodnie z planem, gdyby nie jedna mała karteczka na trzecich dożynkach Amy... Dziewczyna musi zmierzyć się ze wszystkimi przeciwieństwami losu, jakie szykują dla niej i innych trybutów Organizatorzy Głodowych Igrzysk.

  Zapraszam - igrzyska-amy-moore.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 57. Zapraszam cię na 1 rozdział, który po dłuższej przerwie właśnie dodałam. Liczę na Ciebie, na Twoją szczerą opinię, pozdrawiam cieplutko ♥
  http://sarcasm-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 58. Zapraszam na 1 rozdział http://perte-de-sensation.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 59. [spam]
  "Placówka Concord College to szkoła z internatem, do której są z chęcią zapisywani uczniowie. To w niej każdy młody człowiek poznaje najważniejsze wartości międzyludzkie, odkrywa swoją przyszłość oraz wzbogaca swój poziom inteligencji. Czy Jamie Holat, zbuntowana nastolatka znajdzie siebie na tej uczelni? Czy Allie Collins, Harry Styles, Zayn Malik, Niall Horan, Louis Tomlinson, Liam Payne, Eleanor Calder, Danielle Peazer, przyjaciele, którzy znają się od lat pomogą zrozumieć nowej uczennicy, że rodzice wysyłając ją tu chcieli tylko jej dobra? Czy miłość oraz przyjaźń się pojawiająca przetrwa już na zawsze? Czy nastolatkowie będą woleli wybrać dobro, czy może jednak zło? I czy na pewno wszystko się ułoży?"
  Zapraszamy na prolog oraz bardzo przepraszamy za spam :)
  http://life-are-moments.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 60. http://heartache-doesnt-last-forever-niall.blogspot.com/
  Historia 18- letnie Linn, która kiedyś bardzo się na kimś zawiodła. Wyjeżdża z swojego rodzinnego miasta, by na nowo rozpocząć życie. Kogo ześle los na jej drodze? Czy uda jej się odzyskać zaufanie ?

  OdpowiedzUsuń
 61. Fajny masz styl pisania. *-*


  [SPAM]
  Fannie Rich od dzieciństwa przyjaźni się z Arianą Lux.Mogą sobie powierzyć każdy sekret i porozmawiać na wszystkie tematy.
  Jednak dzielą je setki kilometrów.
  Po tym jak Fannie jedzie ostatni raz do Paryża, by spotkać przyjaciółkę zaczynają dziać się dziwne rzeczy.
  Co połączy dziewczynę i brata Ariany?
  Jak zakończy się ta nietypowa historia?

  OdpowiedzUsuń
 62. Zapraszam Cię na 10 rozdział mojego opowiadania. :)
  http://the-unique-skills-ameliaxx.blogspot.com/
  Pozdrawiam, Ameliaxx

  OdpowiedzUsuń
 63. [SPAM]
  Jenna Miller, Skylar i Zayn Malik, Jason Dallas i Niall Horan to paczka nierozłącznych przyjaciół uczęszczających do słynnego Yale University w mieście New Haven, części wielkiego obszaru metropolitalnego Nowy Jork. Ci studenci Yale University to rozpuszczone oraz niezwykle mądre i inteligentne dzieci bogatych rodziców, które tolerują wyłącznie swoje towarzystwo. Ich życiem kieruje nauka i imprezy. Z czasem za sprawą miłości wiele spraw się komplikuje.. Przyjeżdża pewna osoba i wiele miesza w relacjach między dawnymi przyjaciółmi.
  Czy nierozłączna paczka z Yale University sprosta przeciwnościom losu? A może ich przyjaźń ulegnie zniszczeniu? Tego wszystkiego dowiecie się czytając naszego bloga.
  http://river-full-of-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 64. Na http://be-with-me-baby.blogspot.com/ pojawił się 4 rozdział. Serdecznie zapraszam i liczę na szczerą opinię Eve;*

  OdpowiedzUsuń
 65. Przepraszam bardzo za spam.
  Na blogu http://life-are-moments.blogspot.com/ pojawił się niedawno 1 rozdział z perspektywy Allie. Zachęcam do wyrażania szczerej opinii oraz dodawania się do obserwatorów jeśli Ci się spodoba.
  Pozdrawiam gorąco i życzę wesołego jajka, Allie ♥

  OdpowiedzUsuń
 66. Dwoje ludzi, dwa całkowicie różne podejścia do życia i codziennych spraw. Los sprawi, że spotkają się ponownie w kryzysowej sytuacji, co bardzo nie spodoba się w szczególności jednej osobie. Czy postawią na swoim i uda im się stworzyć coś pięknego? Zwłaszcza, że ludzie będą kłaść im kłody pod nogi. W końcu miłość to nie wszystko. Co z tego, że fizycznie do siebie pasują skoro charakterami nie za bardzo?

  http://ksiega-opowiadan-klaudii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 67. To nie jest kolejna cukierkowa opowieść o idealnej miłości i słodkich 1D. To opis REALNEGO życia gwiazdy pod postacią wpisów do dziennika Harry'ego Styles'a.
  http://pogranicze-w-ogniu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 68. stereo-soldier.blogspot.com

  still-the-one-1d.blogspot.com

  Nie piszę o czym są, bo najlepiej przeczytać samemu:)
  Zapraszam;*

  OdpowiedzUsuń
 69. Czy miłość silniejsza jest od końca świata?
  http://julus-world.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 70. Zapraszam do siebie:
  http://will-preserve-each-day.blogspot.com/
  http://wspomnienia-zawsze-zostaja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 71. Na www.be-with-me-baby.blogspot.com pojawił się 5 rozdział. Serdecznie zapraszam i liczę na szczerą opinie. Pozdrawiam Eve;*

  OdpowiedzUsuń
 72. http://finally-i-find-you.blogspot.com/ i http://zawsze-z-toba.blogspot.com/
  Liczę, że się spodoba :)

  OdpowiedzUsuń
 73. Hej. Pisz dalej, bo ciekawie się zapowiada :)

  Zapraszam do mnie. Niedługo zaczynam. http://justgivemeareasonnicole.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 74. To nie jest kolejna cukierkowa opowieść o idealnej miłości i słodkich 1D. To przedstawienie REALNEGO życia gwiazdy w postaci dziennika Harry'ego Stylesa.
  http://pogranicze-w-ogniu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 75. Życie jest bajką? Oh, przepraszam, od kiedy? Może mi powiesz, skąd masz takie ciekawe wnioski? Nie? A może jednak? Z chęcią posłucham wypowiedzi kogoś, kto w życiu nie zaznał piekła... Ja? Ależ skąd! Mnie żadna tragiczna sytuacja nie spotkała, ale znam siódemkę - zupełnie obcych sobie, jak i wcześniej mi - nastolatków, których koszmary ziściły się. A jakie dokładniej? Hm, a nie za wścibski jesteś? Powiem Ci tylko, że każde z nich jest inne, ma inną historię, poglądy, jest z innej strony świata. Jak sobie z tym poradzili, pytasz? Mówiąc krótko: zemsta. Jednak oni wolą nazywać to spełnieniem marzeń. Jakich?
  Ach, za dużo byś chciał wiedzieć! Nie mogę Ci za wiele zdradzić, ale jeżeli nikomu nie wygadasz, to w tajemnicy, szepnę Ci jeszcze, że szóstkę tych zniszczonych przez los ludzi... Zaraz, zaraz! Przecież oni nie są ludźmi. Nie, nie, nie! Nie zdradzę Ci, kim są, ale skończę swą wcześniejszą myśl. Zanim będą u szczytu zdobycia swoich marzeń, spotka ich wiele przygód. Ktoś zdradzi, tajemnice zaczną wychodzić na jaw, zaczną powstawać nowe sekrety, uczucia zaczną wymykać się spod kontroli, a ich zgorzkniałe serca choć na ułamek sekundy opuszczą swój gruby mur. Przestaną udawać. Na moment i ani chwili dłużej. Pytaniem jest teraz, jak wiele będą musieli poświęcić i czy stworzone przez los przeszkody nie zniechęcą ich? Uda im się dopiąć swego? A jeśli któreś z nich zawaha się? Będą tego konsekwencje, czy raczej nie? A nieufność? Rozdzieli ich, czy złączy?
  Ah, wiele pytań, tak mało odpowiedzi, prawda? A nie chciałbyś ich poznać? Tak, chcesz? To zapraszam, na dopiero co startujące opowiadanie:
  http://zgubne-uczucia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 76. **Spam**Jeśli nie lubisz takich wiadomości, usuń komentarz**


  'Przecież życie zawsze jest proste...Uh? Co powiedziałeś? To czyste kłamstwo. Czasami życie to piekło. Dzieje się tak przez nasze decyzje, uczynki...A czasami po prostu nie mamy na to wpływu. Los jest nie przewidywalny. Nie wiadomo co Cię spotka za rogiem. Chwytaj każdy dzień, jakby był tym ostatnim. Idź za głosem swego serca , rób to co kochasz, nawet jeśli inni tego nie tolerują. Ludzie nie docenią życia, dopóki nie przekonają się, jakie jest ono ważne, ile by stracili, gdyby nie poznali jego dobrych stron.'
  Ona - Zwykła dziewczyna z małego miasteczka. Od urodzenia jej pasją było śpiewanie.
  On - Niezwykły chłopak, członek najpopularniejszego boysbandu na świecie.
  Pierwsze spotkanie było zupełnie przypadkowe. On od razu zobaczył w Niej swoją bratnią duszę, drugą połówkę. Ona początkowo podchodziła do Niego z większym dystansem. Po pewnym czasie dłużej tak nie mogła. Zaczęła widzieć w nim kogoś bliższego, niż przyjaciela. Połączyła ich miłość silniejsza od śmierci. Ale czy potężniejsza od kłamstw, które później zaczęły ich otaczać?
  Dowiesz się tego, czytając moje opowiadanie: http://you-will-always-be-my-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 77. Czas się uśmiechnąć. Czas być szczęśliwym. Jedna z wielu dziewczyn kocha śpiewać. Kocha tańczyć. Jednak nie umie spełnić swoich marzeń. Nie umie nauczyć się być szczęśliwym. To wszystko dzieje się za szybko. Uśmiechać się co to znaczy. Znaczy za dużo dla niej, a za mało dla innych. Po co się uśmiechać jak nie ma powodu dla tego. On jest zupełnym przeciwieństwem jej. Odważny, miły i szczęśliwy. Louis -bo tak ma na imię owy chłopak -śpiewa w zespole, znanym na całym świecie. Zayn to były przyjaciel dziewczyny. Wszystko się zaczyna psuć z jego powrotem. Czy stara przyjaźń nie rdzewieje? Ta historia to plątanina szczęścia z nieszczęściem. Czy dziewczyna odnajdzie swoją miłość.

  Serdecznie chciałabym cię zaprosić na mojego bloga http://opowiadanie164.blogspot.com/. Chodzi tu o twoją szczerą opinię.

  OdpowiedzUsuń
 78. Chapel Town to z pozoru ciche i spokojne miasteczko, zaludnione przez około siedem tysięcy osób. Codziennie nowe twarze, coraz to bardziej pragnące lepszego życia, przyjeżdżają w to miejsce, chcąc zaspokoić swoje żądze dobrej zabawy. Wszystko byłoby wręcz idealnie, gdyby nie jedna, kluczowa rzecz. Wojny gangów. Nie, nie przesłyszeliście się.
  Strzał, huk, śmierć...Te trzy rzeczy doprowadzają tamtejszych ludzi do skrajnej rozpaczy, szaleństwa.
  Smutne, jakież to smutne, że Śmierć upomina się o Nas w tym najmniej oczekiwanym momencie...

  Zapraszam na: http://do-you-really-want-to-feel-the-pain.blogspot.com/

  Xoxo :*********
  Mrs.Horanowa ♥

  OdpowiedzUsuń
 79. Na www.be-with-me-baby.blogspot.com pojawił się 6 rozdział. Serdecznie zapraszam i liczę na szczerą opinie. Pozdrawiam Eve;*

  OdpowiedzUsuń
 80. Tęsknota to jedyne, co ostatnio gości w jej sercu, bo zabrakło GO przy niej - jej najlepszego przyjaciela. Vicky powoli zaczyna nie radzić sobie z przeszkodami, jakie zszykował jej los. Gdy tylko nadchodzi szansa, by zacząć wszystko od nowa, bierze się w garść i robi to. Jednak nie wszystko układa się po jej myśli...
  Chcesz dowiedzieć się, jak potoczą się losy Victorii Black? To zapraszam tutaj: http://socanwedoitalloveragain11.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 81. Chciał bym cię serdecznie zaprosić na Rozdział piętnasty mojego opowiadania http://just-us-and-this-sick-world.blogspot.com/ oto jego początek:
  „Wszystko wydawało się takie blade i bez życia. Szarości dotrzymywał towarzystwa smutek i przygnębienie. Łzy leciały bezwładnie, a cała energia powoli uchodziła z każdego z nas. Chłodny korytarz wydawał się być przytłaczający. A każde łkanie doprowadzało do rozpaczy. Czy tak to miało wszystko wyglądać? Czy taki wypadł na nas los? Czy nasze życie jest zaplanowane, a my jesteśmy tylko jego pionkami? Czy nie możemy być zawsze szczęśliwi i spacerować przez życie bez żadnych przeszkód? Czy zawsze musimy się potykać i schodzić na złą drogę?” Jeśli chcesz wiedzieć więcej i poznać dalsze losy głównych bohaterów zapraszam na mojego bloga poświęconemu opowiadaniu o One Direction i tragicznym i tajemniczym życiu głównej bohaterki Leny.
  http://just-us-and-this-sick-world.blogspot.com/
  Pozdrawiam nieznajoma :*

  OdpowiedzUsuń
 82. A więc blog life-complete został zawieszony ale zawieszając go, rozpoczęłam nowy :). Nowe bohaterki, inna fabuła...
  Mam nadzieję, że mój nowy blog przypadnie wam do gustu tak samo jak poprzedni.
  Serdecznie zapraszam do przeczytania prologu oraz wejścia w zakładkę "Bohaterowie" :).
  http://everything-could-happen.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 83. [SPAM]
  http://uwierz-w-nadzieje.blogspot.com/ ------> to historia o nastoletniej anorektyczce, która zazna w swoim 'krótkim' życiu więcej niż niejeden potomek mrocznej przeszłości ojca.
  Jeśli jesteś zainteresowana, to wpadnij, zapraszam ;D

  OdpowiedzUsuń
 84. Zapraszam do siebie. Pojawił się już 3 rozdział ! ;)
  http://fillmylifewithlove.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 85. Zapraszam do siebie na opowiadanie o One Direction ;)
  Pojawił się już 4 rozdział.

  Poszukuje także ciekawych opowiadań gdzie główną rolę gra Zayn Malik. Jeśli znasz albo posiadasz takie opowiadanie to napisz w komentarzu. ;))

  http://fillmylifewithlove.blogspot.com/ Zapraszam również do komentowania ! ;))

  OdpowiedzUsuń
 86. zapraszam na nowy 3 rozdział na http://i-am-a-victim-of-your-smile.blogspot.com/ Mam nadzieję, że wpadniesz. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 87. http://never-had-trouble-getting-what-i-want.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 88. "Czasy się zmieniają i my zmieniamy się wraz z nimi"

  Bardzo przepraszamy za spam, który zostawiamy, ale chcemy tylko zaprosić na ostatni już rozdział naszego opowiadania. Jeśli cię uraziłyśmy to proszę usuń ten komentarz, ale jeśli masz czas to wpadnij na naszego bloga: http://life-are-moments.blogspot.com/, gdzie pojawił się rozdział z perspektywy Allie oraz Jamie, opowiadający o ich życiu po pięciu latach.

  Pozdrawiamy: Allie & Jamie ♥

  OdpowiedzUsuń
 89. STREAM OF LIES
  Miami to miasto położone na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego, w południowo-wschodniej Florydzie, w Stanach Zjednoczonych. Jest to miejsce, które stanowi jedno z najważniejszych centr światowych finansów, handlu międzynarodowego, kultury, mediów, sztuki oraz wiecznej rozrywki w słynnych klubach czy na brzegu pięknych, gorących plaż.
  To właśnie tutaj Cassiedie - stała mieszkanka Miami - napotka się na Pandorę, która postanowiła rozpocząć życie od nowa po opuszczeniu domu dziecka.
  Dziewczyny nabierają ze sobą dobry kontakt, jednak coś zaczyna się rujnować. Jedno kłamstwo, potem drugie i jeszcze kolejne wychodzą powoli na jaw. Przyjaźń zaczyna zmieniać się w nienawiść, a "prawdziwa" miłość zaczyna gasnąć.
  Pojawiają się problemy, z którymi trudno sobie poradzić. Zaczyna się prawdziwy koszmar. Narkotyki, alkohol, papierosy - to tylko nieliczne z uzależnień, w które wpakuje się paczka kumpli z Miami. A najgorsze jest to, że nikt nie umie powiedzieć pas.
  Czy w końcu wszystko się ułoży? A może będzie to jedna z nielicznych historyjek, która postanowi zmienić swoje plany związane ze szczęśliwym zakończeniem?
  Tego nikt jeszcze nie wie...
  http://stream-of-lies.blogspot.com/

  Serdecznie zapraszamy na nasze kolejne, nowe opowiadanie, gdzie właśnie dodałyśmy prolog. Zachęcamy do przeczytania, szczerego skomentowania oraz zaobserwowania naszego bloga, jeśli Ci się spodoba :)
  P.S. Bardzo przepraszamy za spam, który zostawiamy, ale chciałybyśmy się jakoś wybić. Jeśli Cię tym uraziłyśmy, to proszę usuń nasz wpis :)
  Pozdrawiamy Cassie i Pandora ♥

  OdpowiedzUsuń
 90. STREAM OF LIES

  Zapraszam serdecznie na 2 rozdział, naszego nowego opowiadania. Może pamiętasz nas z life-are-moments? Jeśli tak to wiedz, że zakończyłyśmy tamto opowiadanie i ruszyłyśmy z kolejnym. Wpadnij, a może Ci się spodoba :) Jeśli przeczytasz wyraź swoją szczerą opinię, gdyż to nas na prawdę motywuje. Zachęcamy także do dodawania się do obserwatorów, a jeśli masz do nas lub do bohaterów jakieś pytanie, to możesz je spokojnie zadać :)

  http://stream-of-lies.blogspot.com/

  Pozdrawiamy: Cassie & Pandora ♥

  OdpowiedzUsuń
 91. Jeden dzień zmienia bieg historii.
  Gdy pojawił się on, wszystko się zmieniło.
  Przeznaczenie kieruje naszym życiem. Moim było zostanie nadprzyrodzonym.
  Moja druga połówka była tak blisko, a jednocześnie była taka nieosiągalna. Walka, wieczna walka o nas.

  "I niech miłość da wam siłę..." - powiedział brodaty mężczyzna.
  Szybko zrozumiałam jego słowa.
  To miłość nas połączyła. Czy to nie był błąd?

  Serdecznie zapraszam na mojego nowego bloga!
  http://przeznaczenie-1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chciałam Cię zaprosić do pewnego projektu, który niedawno stworzyłam "Stwórzmy coś wspólnego". Jeżeli masz czas, ochotę i trochę pomysłów oraz lubisz współpracę z innymi ludźmi to serdecznie Cię zapraszam :) Poszukuje 14 osób, które wspólnie ze mną stworzyłyby wspólną książkę. Więcej informacji tutaj: http://stworzmy-cos-wspolnego-scw.blogspot.com/
   Serdecznie Cię zapraszam i całuje mocno, Zaczarowana :*

   Usuń